- KINGSTON

Цена
€149 99 / 293 35 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Количество модули памет | 1 |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Конфигуриране на модулите памет | 2048 x 64 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност | CL16 |
| CAS латентност | CL16 |
| TRCD | 18 |
| TRCD | 18 |
| TRP | 18 |
| TRP | 18 |
| TRAS | 32 |
| TRAS | 32 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана Single Rank ODT XMP 2.0 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана Single Rank ODT XMP 2.0 |
| Съвместими устройства | PC |
| Съвместими устройства | PC |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Външен цвят | Черен |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Черен |
| Конфигуриране на модулите памет | 2048 x 64 |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR4 (Desktop) |
| Капацитет | 16 |
| Честота (MHz) | 3200 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 1 |
| CAS латентност (CL) | 16 |
| Напрежение (V) | 1.35 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Не |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 2.0 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.05кг |
Kingston FURY Beast 16GB DDR4 3200MHz CL16 DIMM
Подобрете производителността на вашата система с модула памет Kingston FURY Beast 16GB DDR4. С честота 3200MT/s и CAS латентност CL16, той осигурява гладка работа и бърза реакция при игри и многозадачност на платформи Intel и AMD.
Ключови Предимства
- Висока скорост — 3200MT/s намалява тесните места и подобрява кадровата честота.
- Plug-and-Play — Автоматичен овърклок до 3200MT/s чрез XMP 2.0 на съвместими системи.
- Нисък профил — Елегантен черен радиатор, съвместим с повечето охладители за процесори и компактни корпуси.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR4 |
| Капацитет | 16 GB |
| Скорост | 3200 MT/s |
| CAS латентност | CL16 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 1 |
| Напрежение | 1.35 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Не |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 2.0 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1 x модул памет Kingston FURY Beast 16GB DDR4
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





